Witamy na wykopie…

23 kwietnia 2020
Witamy na wykopie @RampNetwork Polska firmę która oferuje błyskawiczne zakupy revolutem i w sumie każdym bankiem z UK wymienionym na platformie https://www.ramp.network oczywiście można tez skorzystać z innych banków, przelew standardowo będzie szedł 1 dzień.

Testowałem dwa tygodnie temu i poprosili o feedback więc tutaj dzisiaj napisałem coś więcej o ramp https://www.wykop.pl/wpis/48506317/#comment-172990083

Na dzisiaj z pewnością jest to jeden z najkorzystniejszych szybkich sposobów zakupu kryptowalut.

Do tej pory przez ramp można było tylko kupować eth, dai, usdc. Dobre info bo od *dzisiaj można też sprzedawać krypto przez pools.ramp adres https://pools.ramp.network
Trochę więcej info o tym tutaj https://www.wykop.pl/wpis/48925823/staly-przychod-zwiazany-ze-sprzedaza-krypto-zupeln/ *jeszcze nie testowałem

Podobno w lato ma się pojawić możliwość zakupu bitcoina więc tym bardziej jestem ciekawy jak ta firma będzie się rozwijać i mocno kibicuję.

Trzeba dodać… Ramp służy mi do szybkiego zakupu bitcoina. Najpierw kupuje eth revolutem przez ramp, potem jest kilka rozwiązań gdzie można wymienić eth na bitcoin i najkorzystniejszym sposobem jest wymiana eth na btc na coinbase pro i wypłata btc za darmo bez opłat za transakcję. Następnym sposobem jest wymiana eth na btc na fixedfloat 0,5% od wymiany, sideshift.ai, coinswitch.co, coinspot.com.au/swap/BTC, simpleswap.io lub zamiana eth w niepolecanym portfelu exodus.

Oprócz coinbase pro nie trzeba KYC weryfikacji a jeśli chodzi o ramp, na ramp oczywiście jest KYC ale nie musimy nic wysyłać, weryfikujemy się za pomocą konta revolut.

Co do @rampNetwork nie mam żadnych obaw o nasze krypto czy pieniądze bo to nie jest giełda, oni nie trzymają waszych krypto ani pieniędzy! …więc użytkownicy rampa mogą czuć się bezpiecznie.
#bitcoin #kryptowaluty #rampnetwork #blockchain #ethereum

No Comments

Comments are closed.